Partnerzy

Firma NewDataLabS Sp. z o.o.

Jedyny partner Tableau w Polsce w 100% skoncentrowany na wdrożeniach Tableau – Business Intelligence.
Pomagamy Klientom nauczyć się Tableau oraz wdrożyć nowe podejście do pracy z danymi oferowane przez tę technologię.
Projektujemy dashboardy, raporty i wizualizacje.
Proponujemy modelowanie danych na potrzeby importu do Tableau.
Świadczymy usługi utrzymania systemu Tableau (zdalnie/online lub w siedzibie Klienta).
Oferujemy szkolenia Tableau obecnych oraz przyszłych użytkowników Tableau.

Data Courage

Data Courage wkracza w drugą dekadę wraz z zespołem ekspertów w zakresie rozwiązań dla analizy deskryptywnej, predykcyjnej i preskryptywnej. Wychodzimy poza dane ERP, aby dostarczać najcenniejsze informacje biznesowe. Zapewniamy naszym użytkownikom biznesowym rozwiązania opracowane dla organizacji opartych na danych, wykorzystujących technologie Data Science, ML i AI.

TIDK

Od 2009 roku w TIDK wspieramy naszych partnerów biznesowych w osiąganiu ich celów przez wdrażanie nowoczesnych i inteligentnych rozwiązań analitycznych. Wzmacniamy ich pozycję konkurencyjną na rynku poprzez wspomaganie wiedzą o procesach, o tym jak je optymalizować, a także stosując np. modele predykcyjne. Działamy kompleksowo we wszystkich etapach przygotowywania rozwiązań analitycznych, od etapu proof-of-concept, przez tworzenie docelowej wizji projektu, po jego wykonanie i wdrożenie. Z użyciem najnowszych technologii budujemy rozwiązania działające w chmurze oraz środowiskach on-premise.
Specjalizujemy się w obszarach: Business Intelligence & Big Data Analytics, Data Science, Artificial Intelligence & Machine Learning.
www.tidk.pl