Partnerzy

THTG

Firma powstała w roku 2011. Zajmujemy się automatyzacją procesów Biznesowych. Posiadamy własny autorski system, dzięki któremu zbieramy dane, budżetujemy i tworzymy konsolidacje oraz Cashflow wraz z RZiS w czasie teraźniejszym. Nasz zespół składa się z programistów, specjalistów od IT, analizy danych, marketingu i zarządzania. Jesteśmy znani z niestandardowego podejścia i umiejętności dostosowywania się oraz oprogramowania do indywidualnych wymagań klienta. Nasza praca łączy w całość pomysły i potrzeby klienta z doświadczeniem naszych inżynierów i specjalistów.

Data Wizards

Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.

Astrafox

Jesteśmy polską firmą konsultingową, która pomaga rozwiązywać problemy biznesowe przy wykorzystaniu najnowszych technologii w celu budowania lepszej przyszłości. Od 1999 roku dostarczamy organizacjom wiedzę i nowoczesne technologie, aby skutecznie podejmować trafne decyzje biznesowe w oparciu o dane. Pomagamy we wszystkich aspektach pracy z narzędziami Business Intelligence, czyli projektowanie struktur danych, szkolenia, warsztaty, doradztwo, zaawansowane programowanie i integracja. Specjalizujemy się w narzędziach Tableau, Alteryx i Snowflake. Obecnie mamy ponad 300 zadowolonych Klientów z różnych branż. Nasza wiedza może być zastosowana w wielu branżach, np. FMCG, handel detaliczny, telekomunikacja, łańcuch dostaw i logistyka, produkcja, służba zdrowia, media, nieruchomości, finanse i bankowość.