Już wkrótce...

PARTNERZY

Querona
Querona dostarcza rozwiązania analityczne z zakresu „Agile BI”. Dzięki naszej logicznej hurtowni danych i narzędziom wirtualizacji danych projekty Business Intelligence i Big Data realizowane są szybciej i łatwiej.
Mamy ambicję uczynić Business Intelligence i analitykę danych powszechnymi i łatwo dostępnymi nie tylko dla korporacji, ale także dla średniej wielkości firm.
Querona łączy wiele źródeł danych, konsoliduje je w locie i umożliwia prezentację wyników w ulubionych narzędziach użytkowników: Excel, Power BI, QlikView czy Tableau. Querona przyspiesza rozwój BI, eliminuje czasochłonne procesy ETL, umożliwia dostęp do danych w czasie rzeczywistym i zwiększa szybkość działania raportów dzięki silnikom analitycznym typu Apache Spark czy środowiskom Hadoop.
ASTRAFOX sp. z o.o.
ASTRAFOX dostarcza usługi i rozwiązania biznesowe. Kluczowe obszary naszej działalności to:
– Workflow (AMODIT),
– Business Intelligence (Tableau, Alteryx),
– rozwiązania ERP (Comarch ERPXL),
– portale korporacyjne (SharePoint),
– programowanie .NET (systemy pisane na zamówienie),
– serwis IT (opieka nad infrastrukturą, sprzęt, oprogramowanie).
Qlik
Qlik® jest liderem w dostarczaniu intuicyjnych rozwiązań analitycznych, z których korzysta ponad 40 tysięcy firm na całym świecie. Nasze rozwiązania do samoobsługowej wizualizacji danych, analityki szytej na miarę, osadzone funkcje analityczne oraz mechanizmy do raportowania oparte są na nowoczesnej platformie BI. Za pomocą rozwiązań Qlik® duże i małe przedsiębiorstwa z całego świata analizują i wizualizują dane, aby podejmować świadome i lepsze decyzje biznesowe. Podstawą naszej oferty są trzy główne rozwiązania korzystające z opatentowanego przez nas modelu danych. Qlik® Sense to platforma nowej generacji służąca do analityki wizualnej, QlikView® to sprawdzone rozwiązanie do analityki szytej na miarę, a Qlik® Cloud to stale rozbudowywana oferta SaaS. Oferujemy kompleksowe rozwiązania analityczne dla wszystkich sektorów gospodarczych. Nasze światowej klasy usługi konsultingowe i szkoleniowe oraz serwis wsparcia zapewniają maksymalne korzyści z wdrożenia rozwiązań Qlik.
SPONSORZY
FUNDATORZY NAGRÓD
WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA
PATRONI MEDIALNI


ORGANIZATOR