Już wkrótce...

PRELEGENCI


Piotr Czarnas
Querona
Piotr posiada niemal 20-letnie doświadczenie w IT jako programista, architekt rozwiązań oraz menedżer.
Specjalizuje sie w High Performance Computing i Big Data.
Przez lata nadzorował projektowanie licznych aplikacji włącznie z realizacją grafowej bazy danych.
Obecnie wykorzystuje swoje doświadczenie w rozwijaniu platformy Querona – innowacyjnego silnika do wirtualizacji danych.
Piotr Staroń
Staroń & Partners
Radca prawny Piotr Staroń jest założycielem i Partnerem Zarządzającym kancelarii. Wcześniej przez ponad osiem lat kierował działem postępowań sądowych i arbitrażowych w międzynarodowej kancelarii prawnej Wolf Theiss. Pracował także w kancelariach Squire Sanders Wiater sp. k. i Beiten Burkhardt P. Daszkowski sp. k. Doradzał m. in. takim firmom jak: First Title, Polimex-Mostostal, Real, Baltona, Flemingo Duty Free, Eastbridge, Immobel, Polkomtel, Domy Towarowe Centrum, Mostostal Puławy, Icon Capital, Eiffage. Piotr Staroń ma doświadczenie w pracy po stronie administracji publicznej. Był radcą prawnym Biurze Prawnym Kancelarii Prezydenta RP, gdzie doradzał w sporach sądowych, oraz uczestniczył z ramienia Kancelarii Prezydenta w pracach legislacyjnych Sejmu. Wcześniej pracował w Biurze Prawnym oraz Biurze Gospodarki Nieruchomościami Urzędu m. st. Warszawy, gdzie prowadził postępowania sądowe dotyczące nieruchomości i odpowiedzialności odszkodowawczej za decyzje administracyjne. Doradzał na rzecz spółek m. st. Warszawy m.in. „Budowa Stadionu Narodowego”, „Ratusz Wilanów”, „Stołeczne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej”, „Trasa Świętokrzyska”. Reprezentował także Prezydenta m. st. Warszawy w postępowaniu przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w sprawie dotyczącej roszczeń dekretowych.
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Tłumacz z języka angielskiego. Posługuje się także językiem niemieckim oraz rosyjskim. Posiada uprawnienia coacha.
dr inż. Artur Suchwałko
QuantUp
Artur ma dwudziestoletnie doświadczenie w projektach analitycznych. Pracował dla różnych firm, od start-upów po międzynarodowe korporacje i w różnych rolach, od pracownika, przez konsultanta, po właściciela. Jest doświadczonym programistą oraz menedżerem projektów. Przez kilkanaście lat pracy statystyka w banku zajmował się głównie budową modeli predykcyjnych i tworzeniem oprogramowania do ich budowy. W tym samym czasie został doktorem matematyki i napisał kilkanaście prac naukowych. Od sześciu lat rozwija z sukcesem swoją firmę QuantUp, zajmującą się analizą danych, modelowaniem statystycznym i tworzeniem oprogramowania oraz szkoleniami z tych dziedzin. Przeprowadził przynajmniej kilkadziesiąt projektów i kilka tysięcy godzin komercyjnych szkoleń z głębszej analityki biznesowej. Jest współwłaścicielem, Vice CEO i CSO szwedzkiej firmy bioinformatycznej MedicWave. Od kilkunastu lat wykorzystuje w biznesie darmowe oprogramowanie (głównie R) i promuje jego używanie. Jest fanem R i współautorem wydanej w PWN książki o prognozowaniu w R.
Więcej informacji o Arturze:
Profil LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/artursuchwalko/
Strona firmy QuantUp: http://quantup.pl/
Piotr Kowal
Qlik
Kieruje zespołem doświadczonych Architektów Rozwiązań Business Intelligence, którzy pomagają klientom zrozumieć wartość oprogramowania firmy Qlik. Od 12 lat związany z branżą IT, doświadczenie zdobywał w Microsoft, w Dziale Aplikacji Biznesowych. Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego i MBA Politechniki Warszawskiej. Łączy wiedzę biznesową z IT, co pozwala na wnikliwą analizę potrzeb klientów i „uszycie na miarę” oprogramowania Qlik zgodnie z oczekiwaniami.
Piotr Reszka
Astrafox
Absolwent Inżynierii Oprogramowania PW. Na co dzień ekspert Visual Data Science, praktyk z doświadczeniem ponad 200 wdrożeń BI/ERP w Polsce i USA. Jak większość analityków poszukiwałem rozwiązań pozwalających skupić się na potrzebach biznesowych a nie technologii. Wtedy odkryłem moc analizy i wizualizacji w narzędziach takich jak Tableau dzięki którym praca z danymi jest przyjemniejsza i pozwala na szybkie wyciąganie wniosków oraz podejmowanie właściwych decyzji zmieniających biznes. Moją pasją jest robotyka i astrofizyka ale zasypiając, liczę owce używając Count Distinct…
SPONSORZY
FUNDATORZY NAGRÓD
WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA
PATRONI MEDIALNI


ORGANIZATOR